​​​جهت ارتباط با ما می‌توانید از راه های زیر اقدام نمائید.

​راه های ارتباطی الکترونیکی:
شماره تماس : 835 735 66 - 021
ایمیل پشتیبانی : info@buffmarket.ir

ارسال پستی:
آدرس پستی : تهران-تهران-خیابان جمهوری-نرسیده به پل حافظ-خیابان لاله-پلاک 9-واحد5
کدپستی : 1139814566

​قوانین و ضوابط فروشگاه اینترنتی جی ان بی موبایل

​کاربران عزیز لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه به دقت مطالعه فرمایید. 

جی ان بی موبایل همیشه در نظر داشته تا همان طور که پیش از خرید همراه شماست پس از آن نیز شمارا یاری کند تا در شرایط مطلوب خریدی مطمئن و آسوده انجام داده و تمام انتظارات شما نیز برآورده شود.به همین منظور جی ان بی موبایل در اینجا به این مسئله با دیدی باز و گسترده نگاه کرده و قصد این را دارد تا سبب اطمینان خاطر شما عزیزان شود.
همه ی ما آگاهیم که همانطور که پیش از خرید سوالاتی برای مشتریان عزیز ممکن است وجود داشته باشد پس از آن نیز احتمال دارد ذهن خریدار را درگیر به خود کند.مشتریان محترم پس از خرید بی شک نیاز به راهنمایی و پشتیبانی خواهند داشت که برای حل این مسئله جی ان بی موبایل بخشی کامل را در فروشگاه خود برای رفاه حال شما عزیزان در نظر گرفته است.
با توجه به گستردگی و افزایش روز افزون کالاهای ارائه شده در بخش های مختلف وب سایت جی ان بی موبایل،تمامی محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند و دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا می باشند. البته لازم به ذکر می باشد اقلامی که به عنوان هدیه از طرف جی ان بی موبایل همراه سفارش بوده و در فاکتور مبلغ صفر ریال درج شده اند،مشمول گارانتی 7 روز بازگشت نیستند ولی از گارانتی سلامت فیزیکی برخوردار می باشند. همچنین اقلام مصرفی مثل محافظ صفحه نمایش از این قاعده مستثنی هستند و فقط شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالاست.

شرایط استرداد محصول

استفاده از ضمانت یا گارانتی چه شرایطی دارد؟
اگر کالای خریداری شده،ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
- اشکال و ایراد فنی باید حداکثر تا 3 روز کاری پس از دریافت کالا،به کارشناسان جی ان بی موبایل اطلاع داده شود.(تماس تلفنی یا ایمیل)
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان مهلت استفاده،نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود. در صورت مخدوش بودن کالا یا حتی بسته بندی، کم بودن اقلام داخل بسته بندی یا نبود آن ها، جی ان بی موبایل دیگر هیچگونه مسئولیتی در قبال کالای شما نمی پذیرد.
- استفاده از گارانتی تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در کارتن یا جعبه اصلی آن با تمام اقلام و بدون تغییر ظاهری بعلاوه فاکتور چاپی خرید به جی ان بی موبایل بازگردانده شود. 
- نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از گارانتی را از بین خواهد برد.
- ضمانت بازگشت اشکال ها و مورد های فنی و ظاهری(شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا)که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود،را شامل نمی شود.استفاده نادرست پس از دریافت کالا مواردی مانند:حمل و نقل و جابجایی،نصب و راه اندازی،تنظیمات،کاربرد غیر معمول،نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا(قید شده در دفترچه کالا)را شامل می شود.
- در صورت هرگونه تغییر اعم از کمبود اقلام، کثیف بودن کالا، تغییر در ظاهر و... محصول شامل این سرویس نخواهد بود.
-کالا پس از تایید کارشناسان به واحد گارانتی جی ان بی موبایل ارجاع داده خواهد شد. در صورتی که تشخیص کارشناسان واحد پس از فروش هرگونه استفاده نادرست یا آسیب از طرف کاربر، مغایرت کالا و... باشد، کالا شامل هیچگونه گارانتی نخواهد شد و به کاربر ارجاع داده خواهد شد.
نکته: اقلامی مثل محافظ صفحه نمایش، محافظ لنز و دیگر اقلام مصرفی فقط شامل ضمانت سلامت فیزیکی تا زمان رسیدن به مشتری بوده و هرگونه آسیب پس از آن شامل گارانتی مجموعه جی ان بی موبایل نخواهد شد.

انواع گارانتی در جی ان بی موبایل
در جی ان بی موبایل کالاها با گارانتی های مختلفی ارائه می شوند که خواندن شرایط آن پیش از خرید الزامی می باشد و هرگونه درخواست خارج از شرایط ذکر شده شامل هیچگونه سرویسی نخواهد شد و مسئولیت تمام آن با کاربر می باشد. تمام گارانتی ها (اعم از شرکت های ثالث یا گارانتی بوف ایران و...) شامل شرایطی که در بندهای بالا ذکر شده نیز می باشد.

7 روز ضمانت بازگشت، گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی: این سرویس علاوه بر موارد بالا، در صورتی که مشکلی تا 7 روز پس از زمان خرید پیش بیاید، پس از تایید کارشناسان به واحد گارانتی جی ان بی موبایل ارجاع داده خواهد شد. در صورتی که تشخیص کارشناسان واحد پس از فروش هرگونه استفاده نادرست یا آسیب از طرف کاربر، مغایرت کالا و... باشد، کالا شامل هیچگونه گارانتی نخواهد شد و به کاربر ارجاع داده خواهد شد.

ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا: در این سرویس علاوه بر تمام شرایط بند شرایط استفاده از ضمانت یا گارانتی، فقط کالا تا زمان تحویل اولیه و تست اولیه می باشد. مشتری کالا را با ظاهری سالم تحویل گرفته و پس از تحویل گرفتن آن را بررسی و تست خواهد کرد. هرگونه مشکل باید نهایتا یک روز پس از تحویل به واحد پشتیبانی از طرق مختلفی که در بالا ذکر شده است به جی ان بی موبایل اطلاع دهند.

انواع گارانتی شرکت های ثالث:برای استفاده از گارانتی شرکت های ثالث مانند آواژنگ، متین و... باید شرایط گارانتی آن ها را در سایت مربوط به شرکت مطالعه فرمایید. در صورت هرگونه سوال می توانید با پشتیبانی جی ان بی موبایل نیز جهت راهنمایی تماس حاصل کنید.


بیمه LCD بوف ایران (مختص به کالاها در دسته بندی محافظ صفحه نمایش):
بوف ایران در صورت درخواست مشتری قراردادی تحت عنوان گارانتی 6 ماه LCD بوف ایران را ارائه کند. این بدان معناست که بوف ایران خود را موظف می‌داند که هنگام خرید گلس به همراه این گارانتی، 70 درصد هزینه تعویض LCD گوشی موبایل را درصورت نصب بودن گلس بوف در هنگام بروز حادثه و شکستگی احتمالی و ثبت آن در سامانه مخصوص که در هنگام خرید به مشتری اطلاع داده می‌شود؛ بیمه LCD بوف ایران، متحمل شود.

گارانتی 50% فرانشیز تعویض محصول بوف ایران (مختص به کالاها در دسته بندی محافظ صفحه نمایش):
نوع دیگر گارانتی محصولات بوف با گارانتی 50% فرانشیز تعویض محصول شناخته می‌شود. این گارانتی به این صورت است که بوف ایران خود را موظف می‌داند در هنگام خرید گلس همراه با این گارانتی، در صورت شکستن محافظ صفحه نمایش نصب شده بر روی گوشی موبایل شما، خریدار می‌تواند تا دو دفعه دیگر گلس خود را با 50 درصد تخفیف از بوف تهیه نمایید.

اگر کالای خریداری شده،آسیب دیدگی یا ایراد فیزکی و ظاهری داشته باشد
​​​​​​​-آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی حداکثر باید طی 72 ساعت پس از دریافت کالا،به خدمات پس از فروش جی ان بی موبایل،از طریق ایمیل،تماس تلفنی یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
- می بایست کارتن یا جعبه اصلی کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.استفاده از این سرویس نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود.نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود
توجه:از آنجا که جی ان بی موبایل یک وب سایت خرده فروش آنلاین است،حق استرداد محصول طبق شرایط متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است.

-اگر هنوز سفارش ارسال نشده است و وضعیت سفارش در وب سایت در حال پردازش و یا در انتظار می باشد،باید هر چه سریعتر به واحد پیگیری سفارشات جی ان بی موبایل (شماره تلفن 02166735835)اطلاع داده شود.
- اگر پس از دریافت کالا ، مشتری از خرید خود منصرف شود،حداکثر تا 3 روز کاری ، باید انصراف خود را به واحد پس از فروش از طریق فرم استراد محصول اطلاع دهد.
- در این حالت،برگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش،تنها در صورتی امکان پذیر است که کاملا در شرایط اولیه خود (پلمپ)باشد،از آن استفاده نشده باشد،و به همراه تمامی اقلام همراه آن و ملزومات،ارسال شود.
- لطفا توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا،حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین می برد.
- همچنین در صورت انصراف مشتری از خرید،هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.
- در صورتی که مشتری بسته بندی کالا را باز کرده و سپس از خرید خود به هر دلیلی منصرف شود، پس از تایید کارشناسان مبلغ پرداختی شما بابت کالا داخل حساب کاربری شارژ خواهد شد.
- در صورت هرگونه تغییر اعم از کمبود اقلام، کثیف بودن کالا، تغییر در ظاهر و... محصول شامل این سرویس نخواهد بود.

کالا را چطور ارسال کنید؟
لطفا برای پایین آمدن سطح اشتباهات  حتما قبل از هر اقدامی به پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- از ارسال کالا بدون هماهنگی با پشتیبانی خدمات پس از فروش جی ان بی موبایل، جدا خودداری فرمائید. در صورتی که کالا را بدون هماهنگی ارسال کنید پیگیری انجام نخواهد شد و بسته برای شما برگشت داده خواهد شد.
- توجه ارسال فاکتور و در صورت وجود کارت گارانتی همراه با کالا و وجود آن در بسته بندی الزامی می باشد  و در صورت نبودن فاکتور یا کارت گارانتی در بسته بندی پس از بررسی کارشناسان،کالا از سرویس بازگشت خارج می شود.
- برای ارسال،باید کالا در در جعبه یا کارتن اصلی به خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و  همه اقلام همراه مانند :ریموت،کابل،باطری،دفترچه راهنما،کارت گارانتی،کارت بیمه و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود. 
 - نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم،توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید)
- فاکتور خرید همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.
- روش حمل و نقل بازگرداندن کالا را فقط پست سفارشی انتخاب کنید و شرکت پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری هزینه ارسال را واریز می کند.
- از آنجا که واریز هزینه ارسال،منوط به دریافت رسید پستی و مشاهده آن است،برای اطمینان رسید پستی را به فاکتور منگنه کرده و همراه بسته ارسال کنید.
- اگر ساکن تهران هستید،برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا،با جی ان بی موبایل تماس بگیرید.
- از نوشتن آدرس یا توضیحات روی کارتن یا جعبه اصلی کالا،جدا خودداری فرمائید و در صورت لزوم،جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.
-بسته خود را به آدرس و کدپستی که در بالای این صفحه به آن اشاره شده است ارسال کنید.
- در صورت هرگونه تغییر اعم از کمبود اقلام، کثیف بودن کالا، تغییر در ظاهر و... محصول شامل این سرویس نخواهد بود.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟
- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان پس از فروش جی ان بی موبایل برسد، هزینه ارسال به عهده جی ان بی موبایل می باشد.
- برای واریز هزینه پستی به حساب مشتری،قبض پستی با مهر شرکت پست همراه کالا به جی ان بی موبایل ارسال شود.
- در صورت انصراف خرید،یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت فنی و فیزیکی توسط کارشناسان جی ان بی موبایل،هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده خود مشتری می باشد.
پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش جی ان بی موبایل،تمامی روند رسیدگی به درخواست مشتری به ایشان در اسرع وقت اطلاع رسانی می شود.
- در صورت هرگونه تغییر اعم از کمبود اقلام، کثیف بودن کالا، تغییر در ظاهر و... محصول شامل این سرویس نخواهد بود.

​​​​​​​درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟
از طریق یکی از روش های زیر درخواست خود را اطلاع دهید:
- از طریق پر کردن فرم استرداد محصول و با تکمیل فرم درخواست خود را انجام دهید.
- با شماره تلفن 02166735835 تماس بگیرید.
- یا به info@buffmarket.ir با ذکر شماره سفارش ، ایمیل بزنید.
توجه:جهت رسیدگی به درخواست در هر یک از روش های بالا،ذکر شماره سفارش الزامی می باشد.
نکته: پس از ارسال کالا و دریافت از سوی جی ان بی موبایل ، طی 24 الی 72 ساعت (این زمان ممکن است در برخی کالا ها که نیاز به تست طولانی تری دارند متفاوت باشد) با شما تماس حاصل خواهد شد و در صورت عدم پاسخگویی مسئولیت با مشتری است.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش